ostatnia aktualizacja 08.02.2007

 
 
strona głównaDziałalnośćofertareferencjeo firmiekontakt
 
 
 
   
 

Wersja do druku >>>

 

 

Elberg - o firmie

Firma ELBERG jest firmą pokoleniową.
W roku 1968 Jerzy Szutenberg rozpoczął działalność gospodarczą pod nazwą "Zakład Elektroinstalacyjny". Pod taką nazwą firma wykonywała usługi i zlecenia do roku 2003.

W 35 rocznicę istnienia zakładu, ówczesny właściciel przekazał firmę swojemu synowi Maciejowi. Zmieniając właściciela, firma zmieniła nazwę na "ELBERG", zachowując jednocześnie wyspecjalizowaną brygadę, cały sprzęt, zaplecze socjalne oraz doświadczenie jakie zdobyła na przełomie 35 lat istnienia.

W okresie pięciu kolejnych lat firma dynamicznie się rozwija: staje się producentem konstrukcji do linii napowietrznych SN i nn, stacji transformatorowych, złącz kablowych i rozdzielnic elektrycznych. Na początku 2008 r na nowo zakupionych terenach rozpoczyna się budowa kompleksu produkcyjno-biurowego. W styczniu 2009 zostaje uruchomiony Zakład Antykorozyjny - Cynkownia Ogniowa.  W kwietniu 2012 właściciel firmy podejmuje decyzję o zmianie kierunku rozwoju przedsiębiorstwa, zaprzestaje działalności w branży antykorozyjnej skupiając się na elektroenergetyce.  


 

83-420 Liniewo
ul. Wyzwolenia 19
woj. pomorskie
tel/fax 058 6880656
elberg@elberg.pl

 

 
     

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2004 ELBERG